Zespół Szkół nr 52 - 01
Zespół Szkół nr 52 - 02
Zespół Szkół nr 52 - 03
Zespół Szkół nr 52 - 04
Zespół Szkół nr 52 - 05
Zespół Szkół nr 52 - 06
Zespół Szkół nr 52 - 07
Zespół Szkół nr 52 - 08
Zespół Szkół nr 52 - 09
Zespół Szkół nr 52 - 10
Zespół Szkół nr 52 - 11
Zespół Szkół nr 52 - 12
Zespół Szkół nr 52 - 13
Zespół Szkół nr 52 - 14
Zespół Szkół nr 52 - 15
Zespół Szkół nr 52 - 16
Zespół Szkół nr 52 - 17
Zespół Szkół nr 52 - 18
Zespół Szkół nr 52 - 19
Zespół Szkół nr 52 - 20
Zespół Szkół nr 52 - 21
Zespół Szkół nr 52 - 22
Zespół Szkół nr 52 - 23
Zespół Szkół nr 52 - 24
Zespół Szkół nr 52 - 25
Zespół Szkół nr 52 - 26
Zespół Szkół nr 52 - 27
Zespół Szkół nr 52 - 28
Previous Next

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
(60 min tygodniowo)

W tygodniu, w którym odbywają się zebrania z rodzicami lub dzień otwarty, niżej wymieniony harmonogram nie obowiązuje (godziny dostępności nauczycieli będą realizowane podczas zebrań lub dnia otwartego)

 

Nazwisko imię Dzień Godzina dostępności
Adamska Beata Środa 15.30-16.30
Balczyński Artur Czwartek 13.30-14.30
Barycki Łukasz Czwartek 12.00-13.00
Błaszczuk Alicja Wtorek 16.00-17.00
Budzyńska Ewa Czwartek 12.30-13.30
Bulek Beata Poniedziałek 17.00-18.00
Chrząszcz- Bień Edyta  Poniedziałek 7.55-8.55
Czerwonka Dariusz  Poniedziałek 15.00-16.00
Domżała Tomasz  Poniedziałek 10.30-11.30
Drynkowski Łukasz Wtorek 11.30-12.30
Dworakowska Grażyna  Czwartek 7.00-8.00
Dybczak Justyna  Środa 13.30-14.30
Figarska Mariola  Środa 16.10-17.10
Figurski Cezary  Środa 8.40-9.40
Flis Emilia Poniedziałek 17.00-18.00
Gawryjołek Monika Czwartek 15.00-16.00
Gawryjołek Paweł  Wtorek 14.30-15.30
Gontarczyk Katarzyna  Czwartek 16.10-17.10
Gorczyk Elżbieta  Środa 12.30-13.30
Gugała Małgorzata  Poniedziałek 14.30-15.30
Hyc Monika   Piątek 8.40-9.40
Jakubowska Klaudia  Poniedziałek 17.30-18.30
Jaśkiewicz Sylwia  Czwartek 15.20-16.20
Juszczyk Joanna  Wtorek 17.00-18.00
Kielian Michał  Poniedziałek 15.30-16.30
Kijewska Ewa  Czwartek 11.45-12.45
Kluczyńska Agata Czwartek 16.30-17.30
Kolasińska-Jahn Aleksandra  Środa 15.30-16.30
Kolińska Bożena   Piątek 15.30-16.30
Komorowska-Specjalska Małgorzata  Poniedziałek 14.35-15.35
Koszuta Marcin  Środa 10.30-11.30
Krysińska Marzena  Środa 15.00-16.00
Kułaszka Magdalena  Czwartek 15.20-16.20
Kuniszewska Małgorzata  Poniedziałek 15.20-16.20
Lachowska Alina  Poniedziałek 15.20-16.20
Leśnikowska Ewa  Wtorek 17.00-18.00
Lewandowski Paweł  Wtorek 13.00-14.00
Łojek Małgorzata  Poniedziałek 14.30-15.30
Makuch Zbigniew  Poniedziałek 7.45-8.45
Małolepsza Agata  Poniedziałek 14.00-15.00
Marczewska Ilona  Poniedziałek 8.55-9.55
Nazarko Karolina  Środa 13.30-14.30
Nowak Alicja  Czwartek 10.45-11.45
Obłąkowska - Suchanek Agnieszka  Czwartek 16.10-17.10
O'Connor Beata  Wtorek 15.25-16.25
Okoń Oktawia Czwartek 10.35-11-35
Osińska Katarzyna  Wtorek 8.00-9.00
Osińska-Nowicka Agnieszka  Wtorek 16.45-17.45
Owczarska Bogumiła  Poniedziałek 9.50-10.50
Pałaszewska Agnieszka Środa 17.00-18.00
Pielak Tomasz  Czwartek 16.00-17.00
Proczkowska Jolanta  Wtorek 12.30-13.30
Roguska Renata  Czwartek 7.00-8.00
Rutkowska Dominika   Piątek 16.30-17.30
Rychlica Damian  Środa 15.30-16.30
Sajdak Wioletta  Wtorek 14.30-15.30
Sakowski Marcin  Środa 13.30-14.30
Sikorska - Dziawer Dorota  Poniedziałek 15.20-16.20
Skuza Grażyna  Poniedziałek 7.45-8.45
Słowikowski Jakub  Środa 12.30-13.30
Smolec Jakub  Poniedziałek 15.00-16.00
Stankiewicz Robert  Czwartek 17.30-18.30
Szadkowski Witold  Wtorek 17.00-18.00
Szamocka Ewa  Czwartek 15.25-16.25
Szczepańska Grażyna  Wtorek 12.45-13.45
Ściegienna Małgorzata  Poniedziałek 14.00-15.00
Śliwa Natalia  Wtorek 17.30-18.30
Śmietański Ryszard  Środa 15.20-16.20
Thieme Piotr Czwartek 16.10-17.10
Tomasiuk Anna  Wtorek 7.00-8.00
Trojanowska Małgorzata  Wtorek 7.15-8.15
Trzaskoma - Sierant Katarzyna  Wtorek 7.15-8.15
Tworkowska Anna  Czwartek 14.30-15.30
Urbańska Małgorzata  Czwartek 16.30-17.30
Więckowski Bogusław  Wtorek 15.25-16.25
Williams Anna  Czwartek 15.30-16.30
Włodarczyk Magdalena  Poniedziałek 13.00-14.00
Wojdak Urszula  Czwartek 12.30-13.30
Woźniak Weronika  Wtorek 17.00-18.00
Wójcik Michał  Wtorek 14.30-15.30
Wysocka Izabela  Czwartek 13.30-14.30
Wyszomierska Anna  Wtorek 12.30-13.30
Zabłocka Ewa  Środa 10.35-11.35
Żukowska Alicja Czwartek 16.30-17.30